- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy NILES
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy NILES DKZ 2000 X 1250 B
Karusel NILES DKZ 2000 X 1250 B
| Čistá cena | 1900 EUR |
| Názov firmy |
Alm Trade Sro
Andreas Pentbas |
| Adresa | str. Spitalska 53 |
| Mesto | Bratislava 1 |
| Smerovacie číslo | 81101 |
| kraj | |
| Krajiny | Slovensko |
| telefón |
+421 940211917
+49 17627201813 |
| Kategórie | Sústruhy NILES › |
| Výrobca | NILES › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Slovensko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1969 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dostatočný |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Stroj unplugged |
| Inventárne číslo | 190125 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 1800 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 2000 mm |
| Maximálna výška obrobku | 1250 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 10 t |
| Maximálna dĺžka zvislého pohybu priečneho nosníka | 750 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd vozíka na priečnom nosníku | 1050 mm |
| Rýchlosť otáčania Minimálna stôl | 1 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania stola | 71 1/min |
| Počet zvislých kočiarov | 2 ks |
| Celkový príkon | 38 kW |
| Dĺžka sústruhu | 4100 mm |
| Šírka sústruhu | 4800 mm |
| Výška sústruhu | 5270 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 36.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Dvojlôžková izba stĺpec | |
| Otočné horizontálne prepravu | |
| Ďalšie horizontálne prepravu | |
| Osvetlenie | |












































