- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy SCHIESS FRORIEP
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy SCHIESS FRORIEP DKE 125
Karusel SCHIESS FRORIEP DKE 125
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1972 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 1400 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 1600 mm |
| Maximálna výška obrobku | 1150 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 8 t |
| Celkový príkon | 55 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































