- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy STANKO-KOLOMNA
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy STANKO-KOLOMNA 1550
Karusel STANKO-KOLOMNA 1550
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Rusko |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 4495.8 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 5003.8 mm |
| Maximálna výška obrobku | 2499.4 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 90.7 t |
| Maximálna dĺžka pojazd vozíka na priečnom nosníku | 1600.2 mm |
| Rýchlosť otáčania Minimálna stôl | 0.34 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania stola | 31.2 1/min |
| Počet zvislých kočiarov | 2 ks |
| Hmotnosť sústruhu | 127.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Kalené vodiace plochy | |
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Dvojlôžková izba stĺpec | |
| Technická dokumentácia | |













































