- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy TITAN
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy TITAN SC 14
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Záruka boot |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 1200 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 1400 mm |
| Maximálna výška obrobku | 1050 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 6.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































