- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy TITAN
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy TITAN SC 3200
Karusel TITAN SC 3200
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Mesto | Brno |
| Smerovacie číslo | 602 00 |
| kraj | |
| Krajiny | Česká Republika |
| telefón |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategórie | Sústruhy TITAN › |
| Výrobca | TITAN › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2020 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 7997 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 3000 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 3300 mm |
| Maximálna výška obrobku | 2260 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 18 t |
| Maximálna rýchlosť otáčania stola | 92 1/min |
| Celkový príkon | 55 kW |
| Hmotnosť sústruhu | 48 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |

















































