- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy UMARO
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy UMARO SC 22
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 3411 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 2200 mm |
| Maximálna výška obrobku | 1200 mm |
| Celkový príkon | 55 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































