- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy UMARO
- ›
- Vertikálne revolverové sústruhy UMARO SC 2500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 1974 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 2500 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 2600 mm |
| Maximálna výška obrobku | 1700 mm |
| Počet zvislých kočiarov | 2 ks |
| Celkový príkon | 55 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































