- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Koleno spoločné lisy
- ›
- Koleno spoločné lisy KRUPP
- ›
- Koleno spoločné lisy KRUPP PDqV 4-500
Koleno spoločnej tlačovej KRUPP PDqV 4-500
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Mesto | Brno |
| Smerovacie číslo | 602 00 |
| kraj | |
| Krajiny | Česká Republika |
| telefón |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategórie | Mechanické lisy KRUPP › |
| Výrobca | KRUPP › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1972 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 8150 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Menovitá tlaková sila | 500 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 3000 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 1800 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 11 1/min |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 850 mm |
| Príkon | 75 kW |
| Hmotnosť stroja | 158 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































