- UniMachines
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Koleno spoločné lisy
- ›
- Koleno spoločné lisy SMERAL
- ›
- Koleno spoločné lisy SMERAL LLR1000
Koleno spoločnej tlačovej SMERAL LLR1000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Ukrajina |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 27200665 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Menovitá tlaková sila | 1000 t |
| Dĺžka spodnej časti pracovného stola | 900 mm |
| Šírka spodnej pracovný stôl | 950 mm |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (ručné práce) | 36 1/min |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 130 mm |
| Nastavenia posuvníka | 15 mm |
| Príkon | 30 kW |
| Výška stroja | 4100 mm |
| Dĺžka stroja | 2700 mm |
| Šírka stroja | 2200 mm |
| Hmotnosť stroja | 35500 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Manuálne ovládanie | |












































