- UniMachines
- ›
- Píly
- ›
- Kotúčové studenej píly
- ›
- Kotúčové studenej píly ADIGE
- ›
- Kotúčové studenej píly ADIGE CM501
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer hriadeľa (znížiť na 90 stupňov) | 85 mm |
| Výška stroja | 1800 mm |
| Šírka stroja | 1200 mm |
| Dĺžka stroja | 8020 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Automatický podávač materiálu | |
| Technická dokumentácia | |
















































