- UniMachines
- ›
- Píly
- ›
- Kotúčové studenej píly
- ›
- Kotúčové studenej píly EISELE
- ›
- Kotúčové studenej píly EISELE VMS II PV
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 12807175 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer hriadeľa (znížiť na 90 stupňov) | 175 mm |
| Maximálny priemer okružná píla | 275 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania píly | 80 1/min |
| Celkový príkon | 1.8 kW |
| Výška stroja | 1600 mm |
| Šírka stroja | 900 mm |
| Dĺžka stroja | 600 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.32 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































