- UniMachines
- ›
- Píly
- ›
- Kotúčové studenej píly
- ›
- Kotúčové studenej píly ELUMATEC
- ›
- Kotúčové studenej píly ELUMATEC TS 161/30
Kruhový studená píla ELUMATEC TS 161/30
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 15098 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výška stroja | 1300 mm |
| Šírka stroja | 650 mm |
| Dĺžka stroja | 750 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.43 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |




















































