- UniMachines
- ›
- Píly
- ›
- Kotúčové studenej píly
- ›
- Kotúčové studenej píly KALTENBACH
- ›
- Kotúčové studenej píly KALTENBACH SKL 420
Kruhový studená píla KALTENBACH SKL 420
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer okružná píla | 420 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania píly | 1420 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania píly | 2880 1/min |
| Celkový príkon | 4.5 kW |
| Výška stroja | 1750 mm |
| Šírka stroja | 1200 mm |
| Dĺžka stroja | 1250 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































