- UniMachines
- ›
- Píly
- ›
- Kotúčové studenej píly
- ›
- Kotúčové studenej píly PEDINGHAUS
- ›
- Kotúčové studenej píly PEDINGHAUS LC 1250
Kruhový studená píla PEDINGHAUS LC 1250
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer okružná píla | 1250 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania píly | 33 1/min |
| Maximálny priemer okružná píla | 33000 mm/min |
| Celkový príkon | 11 kW |
| Hmotnosť stroja | 10000 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































