- UniMachines
- ›
- Píly
- ›
- Kotúčové studenej píly
- ›
- Kotúčové studenej píly Pressta Eisele Emmegi
- ›
- Kotúčové studenej píly Pressta Eisele Emmegi LMS 500 PV
Kruhový studená píla Pressta Eisele Emmegi LMS 500 PV
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 030122 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer okružná píla | 500 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania píly | 66 1/min |
| Výška stroja | 1500 mm |
| Šírka stroja | 1150 mm |
| Dĺžka stroja | 1050 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.39 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































