- UniMachines
- ›
- Píly
- ›
- Kotúčové studenej píly
- ›
- Kotúčové studenej píly TRENNJAeGER
- ›
- Kotúčové studenej píly TRENNJAeGER LKH 200/1000
Kruhový studená píla TRENNJAeGER LKH 200/1000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Kráľovstvo |
| kraj | |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer hriadeľa (znížiť na 90 stupňov) | 200 mm |
| Maximálny priemer okružná píla | 760 mm |
| Minimálna rýchlosť pílového krmiva | 12192 mm/min |
| Maximálny priemer okružná píla | 27432 mm/min |
| Výška stroja | 1830 mm |
| Šírka stroja | 1220 mm |
| Dĺžka stroja | 3350 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |

















































