- UniMachines
- ›
- Píly
- ›
- Kotúčové studenej píly
- ›
- Kotúčové studenej píly ULMIA
- ›
- Kotúčové studenej píly ULMIA 1630
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1965 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Inventárne číslo | 13169 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer okružná píla | 300 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania píly | 95 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania píly | 3000 1/min |
| Celkový príkon | 1.1 kW |
| Výška stroja | 900 mm |
| Šírka stroja | 730 mm |
| Dĺžka stroja | 1000 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.183 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































