- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Lavice sústruhy
- ›
- Lavice sústruhy BULLCRAFT PROFESSIONAL
- ›
- Lavice sústruhy BULLCRAFT PROFESSIONAL MD 105
Lavice sústruh BULLCRAFT PROFESSIONAL MD 105
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 450 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 200 mm |
| Výkon vretena | 0.36 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 100 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1700 1/min |
| Celkový príkon | 0.5 kW |
| Hmotnosť sústruhu | 0.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| 4-way nástroj príspevok | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |










































