- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Lavice sústruhy
- ›
- Lavice sústruhy OMG ZANOLETTI
- ›
- Lavice sústruhy OMG ZANOLETTI 300x3000
Lavice sústruh OMG ZANOLETTI 300x3000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2018 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Po kompletnej rekonštrukcii |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Stroj unplugged |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 3000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 300 mm |
| Vŕtanie vretena | 90 mm |
| Výkon vretena | 11 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 28 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1600 1/min |
| Priemer pinoly koníka | 80 mm |
| Koník brko cestovanie | 220 mm |
| Dĺžka sústruhu | 5000 mm |
| Šírka sústruhu | 1300 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 3.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |
| Technická dokumentácia | |




















































