- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Lavice sústruhy
- ›
- Lavice sústruhy Poręba
- ›
- Lavice sústruhy Poręba TPK 80 / 6000
Lavice sústruh Poręba TPK 80 / 6000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 6 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 830 mm |
| Vŕtanie vretena | 95 mm |
| Hmotnosť obrobku medzi hrotmi (max) | 6000 kg |
Zariadenie | |
|---|---|
| Digitálna indikácia polohy | |
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |













































