- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Lavice sústruhy
- ›
- Lavice sústruhy SAUPE + SOHN
- ›
- Lavice sústruhy SAUPE + SOHN DLZ 180 x 450
Lavice sústruh SAUPE + SOHN DLZ 180 x 450
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 450 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 180 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 120 mm |
| Vŕtanie vretena | 20 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 125 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2000 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 1060 mm |
| Šírka sústruhu | 580 mm |
| Výška sústruhu | 330 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 0.16 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| Výmena kolesa na závity | |
| Technická dokumentácia | |










































