- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice CMLL
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice CMLL C 2
Mechanické gilotína v šmyku CMLL C 2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 2050 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 8 mm |
| Vyloženie | 200 mm |
| Celkový príkon | 11 kW |
| Hmotnosť stroja | 5.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































