- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice RAS
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice RAS 52.31
Mechanické gilotína v šmyku RAS 52.31
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 111119 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 3100 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 2 mm |
| Maximálna vzdialenosť sedla | 610 mm |
| Celkový príkon | 3 kW |
| Hmotnosť stroja | 2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nožné ovládanie | |
| Pevný uhol rezu | |
| CE prehlásenie | |












































