- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice STANKOIMPORT
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice STANKOIMPORT Н 407
Mechanické gilotína v šmyku STANKOIMPORT Н 407
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Rusko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 5000 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 12.5 mm |
| Minimálna hrúbka rezanie plechu | 1 mm |
| Maximálny uhol rezu | 1.5 st |
| Výška stroja | 6630 mm |
| Dĺžka stroja | 5185 mm |
| Šírka stroja | 4375 mm |
| Hmotnosť stroja | 36.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































