- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice STROJARNE PIESOK
- ›
- Mechanické tabuľové nožnice STROJARNE PIESOK NTC 2500/4
Mechanické gilotína v šmyku STROJARNE PIESOK NTC 2500/4
| Čistá cena | 4687 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Mesto | Jelenia Góra |
| Smerovacie číslo | 58-560 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 603510566 |
| Kategórie | Nožnice tabuľové STROJARNE PIESOK › |
| Výrobca | STROJARNE PIESOK › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 2500 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 4 mm |
| Minimálna hrúbka rezanie plechu | 0.6 mm |
| Vyloženie | 200 mm |
| Maximálny uhol rezu | 1.3 st |
| Maximálna vzdialenosť sedla | 750 mm |
| Výška stroja | 1500 mm |
| Dĺžka stroja | 3100 mm |
| Šírka stroja | 1600 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































