- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Mechanické lisy CHICAGO DREIS KRUMP
- ›
- Mechanické lisy CHICAGO DREIS KRUMP 285
Mechanické ohraňovacie lis CHICAGO DREIS KRUMP 285
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 25 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 2032 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 50.8 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 1320.8 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nožné ovládanie | |














































