- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Mechanické lisy CINCINNATI
- ›
- Mechanické lisy CINCINNATI 20 x 750 ton (owner/seller)
Mechanické ohraňovacie lis CINCINNATI 20 x 750 ton (owner/seller)
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1946 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | MTMT171184 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 750 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 6096 mm |
| Šírka spodného stola | 6096 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 5029.2 mm |
| Vyloženie | 355.6 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nožné ovládanie | |
| Pneumatické spojky | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)







































