- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- Mechanické lisy
- ›
- Mechanické lisy STANKOIMPORT
- ›
- Mechanické lisy STANKOIMPORT И 1330
Mechanické ohraňovacie lis STANKOIMPORT И 1330
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Rusko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1973 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 102 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 2500 mm |
| Šírka spodného stola | 200 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 80 mm |
| Maximálna vzdialenosť od stola na jazdca | 300 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 2125 mm |
| Vyloženie | 250 mm |
| Výška stroja | 2950 mm |
| Dĺžka stroja | 3000 mm |
| Šírka stroja | 1820 mm |
| Hmotnosť stroja | 9.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |




















































