- UniMachines
- ›
- Laboratórne zariadenia
- ›
- Meracie stroje
- ›
- Meracie stroje MITUTOYO
- ›
- Meracie stroje MITUTOYO CRYSTA-APEX S 776
Merací stroj MITUTOYO CRYSTA-APEX S 776
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 700 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 700 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 600 mm |
| Maximálne zaťaženie stola meracie | 800 kg |
| Výška stroja | 2730 mm |
| Dĺžka stroja | 1470 mm |
| Šírka stroja | 1700 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Ovládanie počítača | |
| Počítač so softvérom pre výskum | |
| Dotyky pre dotykové sondy | |
| Skladovanie sonda | |























































