- UniMachines
- ›
- Laboratórne zariadenia
- ›
- Meracie stroje
- ›
- Meracie stroje OGP
- ›
- Meracie stroje OGP SmartScope CNC 500
Merací stroj OGP SmartScope CNC 500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 15494 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 500 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 450 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 200 mm |
| Maximálne zaťaženie stola meracie | 65 kg |
Zariadenie | |
|---|---|
| Ovládanie počítača | |


















































