- UniMachines
- ›
- Laboratórne zariadenia
- ›
- Meracie stroje
- ›
- Meracie stroje STIEFELMAYER
- ›
- Meracie stroje STIEFELMAYER B160 413 432
Merací stroj STIEFELMAYER B160 413 432
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Na prijatie |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 5000 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 1600 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 2000 mm |
| Maximálne zaťaženie stola meracie | 5000 kg |
Zariadenie | |
|---|---|
| Ovládanie počítača | |
| Spínacie dotykovej sondy | |
| Dotyky pre dotykové sondy | |
| Ručné 3D hlava | |















































