- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky CHIRSTEN
- ›
- Nástrojové brúsky CHIRSTEN AU 150/160
Mlynček na náradie CHIRSTEN AU 150/160
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1978 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 6500 1/min |
| Výška stroja | 1400 mm |
| Dĺžka stroja | 800 mm |
| Šírka stroja | 800 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































