- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky GRAVER GRINDER
- ›
- Nástrojové brúsky GRAVER GRINDER PP - U 3
Mlynček na náradie GRAVER GRINDER PP - U 3
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2019 |
| Záruka | Záruka výrobcu |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon pohonu vretena | 1 kW |
| Celkový príkon | 1 kW |
| Výška stroja | 400 mm |
| Dĺžka stroja | 500 mm |
| Šírka stroja | 400 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.06 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Príloha k brúsenie bočnej a tvár frézy | |
| Príloha k brúsenie vrták | |
| Uhlová otočná vice | |
| Zariadenie pre priamočiare orovnávanie brúsneho kotúča | |
| Zariadenie pre profilový orovnávanie brúsneho kotúča | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |












































