- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky PRECITOOLS
- ›
- Nástrojové brúsky PRECITOOLS F-GRINDER
Mlynček na náradie PRECITOOLS F-GRINDER
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2016 |
| Záruka | Záruka 12 mesiacov |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer nového brúsneho kotúča | 155 mm |
| Celkový príkon | 1.2 kW |
| Výška stroja | 1650 mm |
| Dĺžka stroja | 450 mm |
| Šírka stroja | 720 mm |
| Hmotnosť stroja | 200 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chladený kvapalinou | |
| CE prehlásenie | |









































