- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky SAACKE
- ›
- Nástrojové brúsky SAACKE UW II - NC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 900 mm |
| Šírka pracovného stola | 140 mm |
| Výkon pohonu vretena | 1 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 2100 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (ručný posuv) | 250 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (ručný posuv) | 250 mm |
| Výška hrotu | 150 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 150 mm |
| Dĺžka stroja | 2100 mm |
| Šírka stroja | 1200 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Chladený kvapalinou | |
| Filter chladiacej kvapaliny systém (papier) | |











































