Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1984 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 310 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 4000 1/min |
| Celkový príkon | 0.2 kW |
| Výška stroja | 600 mm |
| Dĺžka stroja | 600 mm |
| Šírka stroja | 800 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.17 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































