- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky WALTER
- ›
- Nástrojové brúsky WALTER HELITRONIC BASIC-F
Mlynček na náradie WALTER HELITRONIC BASIC-F
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 9500 1/min |
| Maximálna rýchlosť automatického pozdĺžneho posuvu (os Z) | 15 m/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 150 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (automatický posuv) | 460 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (automatický posuv) | 320 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (automatický posuv) | 660 mm |
| Výška stroja | 2280 mm |
| Dĺžka stroja | 2570 mm |
| Šírka stroja | 2930 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC SERIES 310i-MODEL A5 | |












































