- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky
- ›
- Nástrojové brúsky WARNER SWASEY TACHELLA
- ›
- Nástrojové brúsky WARNER SWASEY TACHELLA 4 M MULTI
Mlynček na náradie WARNER SWASEY TACHELLA 4 M MULTI
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1974 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 901.7 mm |
| Šírka pracovného stola | 130.2 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (ručný posuv) | 406.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (ručný posuv) | 203.2 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (ručný posuv) | 254 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi hrotmi | 558.8 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 254 mm |
| Výška stroja | 1219.2 mm |
| Dĺžka stroja | 1524 mm |
| Šírka stroja | 1219.2 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Technická dokumentácia | |






















































