- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Nástrojárske frézky
- ›
- Nástrojárske frézky DECKEL FP1 Aktiv
- ›
- Nástrojárske frézky DECKEL FP1 Aktiv FP1 aktiv
Nástrojarske frézka DECKEL FP1 Aktiv FP1 aktiv
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 15695 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 300 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 160 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 340 mm |
| Celkový príkon | 1.9 kW |
| Výška stroja | 1900 mm |
| Dĺžka stroja | 1000 mm |
| Šírka stroja | 1200 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Technická dokumentácia | |






















































