- UniMachines
- ›
- Frézky
- ›
- Nástrojárske frézky
- ›
- Nástrojárske frézky RUHLA
- ›
- Nástrojárske frézky RUHLA VRB 2243
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 630 mm |
| Šírka pracovného stola | 350 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 2240 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 380 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 300 mm |
| Celkový príkon | 5 kW |
| Výška stroja | 1650 mm |
| Dĺžka stroja | 950 mm |
| Šírka stroja | 1300 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































