Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1300 mm |
| Šírka pracovného stola | 300 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 200 kg |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 4000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 840 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 376 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 460 mm/s |
| Celkový príkon | 3 kW |
| Výška stroja | 2250 mm |
| Dĺžka stroja | 2660 mm |
| Šírka stroja | 2040 mm |
| Hmotnosť stroja | 1700 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































