- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- NC hydraulické tabuľové nožnice
- ›
- NC hydraulické tabuľové nožnice EDWARDS
- ›
- NC hydraulické tabuľové nožnice EDWARDS GB 4100 X 16
NC hydraulické gilotíny v šmyku EDWARDS GB 4100 X 16
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Kráľovstvo |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 4100 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 16 mm |
| Vyloženie | 95 mm |
| Počet svoriek na plechu | 23 ks |
| Celkový príkon | 37 kW |
| Výška stroja | 2010 mm |
| Dĺžka stroja | 4800 mm |
| Šírka stroja | 2440 mm |
| Hmotnosť stroja | 18.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| ELGO 85 | |
| NC riadenie | |
| Nožné ovládanie | |

















































