- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- NC hydraulické tabuľové nožnice
- ›
- NC hydraulické tabuľové nožnice HACO
- ›
- NC hydraulické tabuľové nožnice HACO TS 2006
NC hydraulické gilotíny v šmyku HACO TS 2006
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 2000 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 6.5 mm |
| Maximálna vzdialenosť sedla | 750 mm |
| Celkový príkon | 7.5 kW |
| Hmotnosť stroja | 3.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Centrálne mazanie | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |











































