- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- NC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- NC hydraulické ohraňovacie lisy DONEWELL
- ›
- NC hydraulické ohraňovacie lisy DONEWELL EU 100-4100
NC hydraulický ohraňovací lis DONEWELL EU 100-4100
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 4100 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 3700 mm |
| Vyloženie | 255 mm |
| Maximálna rýchlosť prístupu | 100 mm/s |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 7 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 110 mm/s |
| Príkon | 5 kW |
| Hmotnosť stroja | 11 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Swissax CNC Euro II | |
| NC riadenie | |
| Manuálne ovládanie | |
| Elektronická regulácia ohybu hĺbky | |
| Digitálny odpočet polohy zadného dorazu | |
| Ručné výškovo nastaviteľné z doraz prstov | |
| Pneumatické výškovo nastaviteľné z doraz prstov | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |















































