Obrážačka STRIGON UNGARN GH 400 A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | A18979 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 420 mm |
| Minimálna dĺžka zdvihu jazdca | 20 mm |
| Dĺžka stola | 400 mm |
| Šírka stola | 300 mm |
| Minimálny počet zdvihov za minútu posuvníka | 14 1/min |
| Maximálny počet zdvihov za minútu posuvníka | 160 1/min |
| Celkový príkon | 2.4 kW |
| Hmotnosť stroja | 1.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Technická dokumentácia | |















































