Ohýbačka profilov BOLDRINI BSA36
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Francúzsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1962 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet valcov | 3 ks |
| Počet poháňaných valcov | 2 ks |
| Priemer valčeka č 1 | 530 mm |
| Maximálny priemer prierezu tyče (kruhové) | 120 mm |
| Výška stroja | 2650 mm |
| Dĺžka stroja | 2570 mm |
| Šírka stroja | 1900 mm |
| Hmotnosť stroja | 9.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| L 180x180x20mm-I 550x40mm-carré/square10 100mm-rond/round120m | |













































