- UniMachines
- ›
- Ohýbačky
- ›
- Profil ohýbačky
- ›
- Profil ohýbačky EUROMAC
- ›
- Profil ohýbačky EUROMAC Digibend 400
Ohýbačka profilov EUROMAC Digibend 400
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 5219 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výška stroja | 580 mm |
| Dĺžka stroja | 1230 mm |
| Šírka stroja | 1150 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































