Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 7639 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet valcov | 3 ks |
| Výška stroja | 1400 mm |
| Dĺžka stroja | 1450 mm |
| Šírka stroja | 700 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 7639 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet valcov | 3 ks |
| Výška stroja | 1400 mm |
| Dĺžka stroja | 1450 mm |
| Šírka stroja | 700 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |