Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Francúzsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet valcov | 3 ks |
| Maximálna hrúbka rezu tyče (námestie) | 55 mm |
| Výška stroja | 1250 mm |
| Dĺžka stroja | 1650 mm |
| Šírka stroja | 1150 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































