- UniMachines
- ›
- Elektrické obrábacie stroje
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje AGIE
- ›
- Olovko elektrické obrábacie stroje AGIE ELOX MONDO 50
Olovko elektrický výboj stroj AGIE ELOX MONDO 50
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka stola | 750 mm |
| Šírka stola | 550 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd X-osi | 500 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Y-osi | 350 mm |
| Maximálna dĺžka pojazd Z-osi | 350 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 500 kg |
| Maximálna hmotnosť elektródy | 100 kg |
| Dielektrikum Kapacita nádrže | 530 l |
| Výška stroja | 2322 mm |
| Dĺžka stroja | 1550 mm |
| Šírka stroja | 1952 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Agie Futura IV IPM | |
| Technická dokumentácia | |

















































